SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
219 000 €
(1 203 € / m²)
Satış
6+
1
182 m²
Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne

yatak odası6+
düz182 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Saint-Etienne Centre ville, appartement duplex de 182 m2 Carrez, dernier étage, composé d'une pièce de vie de 66 m2, une mézzanine, 5 chambres mansard...

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Henri Pardon Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar