SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
159 000 €
(1 152 € / m²)
Satış
4
1
138 m²
Rue de l'Angelus, Saint-Étienne

yatak odası4
düz138 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement dans petite copropriété, au 2e et dernier étage ,très lumineux tout proche de la Fac Tréfilerie et de la place Badouillère. Un hall d'entr...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminYüksek tavanlarDoğal ışıkŞömineAyrı tuvaletKoridor

Diğer
Teklifin yaşı: 91günler
Güncellendi: 36günler

Yerellikler

Rue de l'Angelus, Saint-Étienne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Véronique ETIENNE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar