SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
189 000 €
(9 000 € / m²)
Satış
1
1
21 m²
Rue du Portail, Saint-Étienne-de-Tinée

yatak odası1
düz21 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A42665ATB06 - 412
AURON – Charming apartment with terrace, mountain views & south-facing exposure
Located in the heart of a sought-after residence wit...

Diğer
Teklifin yaşı: 102günler
Güncellendi: 102günler

Yerellikler

Rue du Portail, Saint-Étienne-de-Tinée
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Leggett Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar