SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
299 000 €
(4 823 € / m²)
Satış
3
1
62 m²
Tunnel du Landy, Saint-Denis

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé dans la paisible Rue Henri Murger à Saint-Denis, cet appartement de 62 m², construit en 2019, est une véritable perle pour un premier achat. Dès...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Tunnel du Landy, Saint-Denis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar