SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
239 000 €
(3 983 € / m²)
Satış
3
1
60 m²
Avenue du Maréchal Foch, Saint-Denis

yatak odası3
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Yoni Cohen vous propose: Appartement 3 pièces 60 m² – Balcon triple exposition – Résidence 2024 – Pierrefitte-sur-SeineSitué dans une rés...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenue du Maréchal Foch, Saint-Denis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar