SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
615 000 €
(7 235 € / m²)
Satış
4
1
85 m²
Rue Pigache, Saint-Cloud

yatak odası4
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Je vous propose de découvrir dans la résidence « Virginie » rue Gounod, ce bel appartement familial traversant de 85m² situé au 3ème étage avec ascens...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Pigache, Saint-Cloud
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar