SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
340 000 €
(8 293 € / m²)
Satış
2
1
41 m²
Rue Pigache, Saint-Cloud

yatak odası2
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A proximité immédiate de la gare de Saint Cloud ( ligne 15) et de toutes les commodités , au sein d'une copropriété classée, un appartement lumineux d...

Gaz
Teklifin yaşı: 60günler
Güncellendi: 42günler

Yerellikler

Rue Pigache, Saint-Cloud
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

R & D Transactions

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar