SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
105 000 €
(1 750 € / m²)
Satış
3
1
60 m²
Route de la Varizelle, Saint-Chamond

yatak odası3
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Saint-Chamond proche de toutes les commodités et axes routiers. Découvrez cet agréable appartement situé au 4ᵉ étage avec ascenseur d’une copropriété ...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Route de la Varizelle, Saint-Chamond
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Cabinet Immobilier Hyvrard

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar