SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
108 500 €
(3 391 € / m²)
Satış
2
1
32 m²
Rue de Brest, Saint-Brieuc

yatak odası2
düz32 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

22000 – ST BRIEUC – CENTRE-VILLE – APPARTEMENT T2 34 M² – 1 CHAMBRE – APPARTEMENT LUMINEUX – PLACE DE PARKING
RÉSIDENCE SÉCURISÉE – BON ÉTAT GÉNÉRAL –...

Elektrik
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue de Brest, Saint-Brieuc
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar