SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
239 000 €
(3 319 € / m²)
Satış
3
1
72 m²
Rue Édith Wharton, Saint-Brice-sous-Forêt

yatak odası3
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Brice Benoist vous propose: En plein centre ville proche de tous les commerces, les écoles et la gare, appartement 3 pièces en duplex (71...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rue Édith Wharton, Saint-Brice-sous-Forêt
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar