SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
249 000 €
(3 000 € / m²)
Satış
3
1
83 m²
Rue Louis Braille, Saint-André-lez-Lille

yatak odası3
düz83 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Sebastien Krause vous propose: Appartement Spacieux de 3 Chambres avec Garage à Saint-André-lez-LilleAu cOEur de Saint-André-lez-Lille, d...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Rue Louis Braille, Saint-André-lez-Lille
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar