SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
275 000 €
(4 231 € / m²)
Satış
3
1
65 m²
Avenue Paul Doumer, Rueil-Malmaison

yatak odası3
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Au cœur de Rueil-Malmaison avec cet appartement de 3 pièces, offrant 65 m² de confort au troisième étage d'un immeuble sans ascenseur. Niché dans une ...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenue Paul Doumer, Rueil-Malmaison
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar