SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
129 000 €
(1 767 € / m²)
Satış
5
1
73 m²
Boulevard de l'Europe, Rouen

yatak odası5
düz73 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Rouen, rive gauche, proche boulevard de l'Europe, station de métro,
cet appartement de 4 pièces, 73 m2 se situe au 1er étage d'une résidence avec a...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Boulevard de l'Europe, Rouen
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar