SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
179 000 €
(2 672 € / m²)
Satış
3
1
67 m²
Boulevard de l'Europe, Rouen

yatak odası3
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Rouen, niché dans le quartier paisible du 6 Rue Méridienne, cet appartement de 67 m² vous attend pour une expérience de vie emplie de tranquillité e...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAhşap zeminGörüşDoğal ışık

Gaz
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Boulevard de l'Europe, Rouen
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar