SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
136 500 €
(3 250 € / m²)
Satış
2
1
42 m²
Grande Rue, Roubaix

yatak odası2
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce charmant appartement T2 de 42 m², situé au dernier étage d'une résidence moderne et paisible construite en 2006 à Roubaix. Actuellement l...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıBanyoAyrı tuvaletDoğal ışık

Elektrik
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Grande Rue, Roubaix
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar