SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
119 000 €
(2 833 € / m²)
Satış
2
1
42 m²
Route Royale, Rosny-sur-Seine

yatak odası2
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Bruno Quertier vous propose: Appartement 2 Pièces Lumineux avec 2 Balcons + Cave, à Rosny-sur-Seine - Secteur Calme et Recherché Proche g...

Diğer
Teklifin yaşı: 33günler
Güncellendi: 33günler

Yerellikler

Route Royale, Rosny-sur-Seine
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar