SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
497 000 €
(5 988 € / m²)
Satış
3
1
83 m²
Avenue des Diables Bleus, Roquebrune-Cap-Martin

yatak odası3
düz83 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Camille Leoni vous propose: Au cOEur du vieux village de Roquebrune-Cap-Martin, charmant appartement à vendre d’une superficie totale de ...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Avenue des Diables Bleus, Roquebrune-Cap-Martin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar