SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
759 000 €
(9 857 € / m²)
Satış
3
1
77 m²
Avenue Albert Premier, Roquebrune-Cap-Martin

yatak odası3
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

In Roquebrune-Cap-Martin, on the prestigious Plateau du Cap Martin, this superb, recently renovated 3-room apartment (approx. 77 sqm) offers an except...

Elektrik
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Avenue Albert Premier, Roquebrune-Cap-Martin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Limandat Real Estate - Cap Martin

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar