SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 200 000 €
(7 792 € / m²)
Satış
4
2+
154 m²
Avenue Paul Doumer, Roquebrune-Cap-Martin

yatak odası4
düz154 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ISM-PROPERTY propose : Fantastic apartment with view over Cap Martin and italian border and open sea view. Property of 153,23sqm. and 2 large terraces...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Avenue Paul Doumer, Roquebrune-Cap-Martin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ism-property

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar