SUPA24
2 014 000 €
(25 494 € / m²)
Satış
4
1
79 m²
Avenue des Diables Bleus, Roquebrune-Cap-Martin

yatak odası4
düz79 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Aux Voiles du Cap, adresse intimiste et exclusive dans le quartier de Saint Roman à la frontière monégasque, bel appartement de 4 pièces de 79 m2 avec...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Avenue des Diables Bleus, Roquebrune-Cap-Martin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Immobilia 2000 France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar