SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 790 000 €
(9 624 € / m²)
Satış
3
1
186 m²
Avenue Paul Doumer, Roquebrune-Cap-Martin

yatak odası3
düz186 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Just minutes from Monaco and in immediate proximity to the medieval village of Roquebrune-Cap-Martin, this property perfectly blends heritage, privacy...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşZeminAyrı mutfakDuş kabiniAyrı tuvaletDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Avenue Paul Doumer, Roquebrune-Cap-Martin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME HUNTS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar