SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
330 000 €
(7 857 € / m²)
Satış
2
1
42 m²
Avenue des Diables Bleus, Roquebrune-Cap-Martin

yatak odası2
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

L'agence Amarante Saint Roch présente sur le plateau du cap, ce deux pièces en dernier étage d'une copropriété avec gardien. L'appartement se compose ...

Diğer
Teklifin yaşı: 48günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Avenue des Diables Bleus, Roquebrune-Cap-Martin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Amarante St Roch

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar