SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
340 000 €
(3 469 € / m²)
Satış
4
1
98 m²
Rue de l'École, Roppentzwiller

yatak odası4
düz98 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Appartement Duplex 5 pièces de 99 m2 situé à ROPPENTZWILLER, datant de 2006, dans un environnement privilégié. Ce bien se distingue nettement des au...

Elektrik
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Rue de l'École, Roppentzwiller
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Robischung Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar