SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
168 000 €
(1 909 € / m²)
Satış
3
1
88 m²
Chemin de Rosey Est, Romans-sur-Isère

yatak odası3
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Dans une copropriété soignée, découvrez cet appartement d’environ 88 m2 situé au 1er étage avec ascenseur. Dès l’entrée, l’espace et la luminosité séd...

Gaz
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 20günler

Yerellikler

Chemin de Rosey Est, Romans-sur-Isère
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sandra PASTRÉ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar