SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
235 000 €
(5 732 € / m²)
Satış
2
1
41 m²
Rue de la République, Romainville

yatak odası2
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

GUARANTEED FAVORITE – Romainville
Let yourself be seduced by this bright apartment of 41.14 m² with double exposure South and West, located on the 1st...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Rue de la République, Romainville
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

LUXURY PROPERTIES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar