SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
199 000 €
(2 884 € / m²)
Satış
3
1
69 m²
Boulevard Denis Papin, Ris-Orangis

yatak odası3
düz69 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Découvrez ce magnifique duplex de 3 pièces de 69 m², niché au 1er étage d'une résidence récente à Ris-Orangis. Bénéficiant d'une architecture moderne,...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Boulevard Denis Papin, Ris-Orangis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar