SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
169 000 €
(2 139 € / m²)
Satış
4
1
79 m²
Boulevard Denis Papin, Ris-Orangis

yatak odası4
düz79 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé à Ris-Orangis, cet appartement de 4 pièces d'environ 79 m2 se trouve au dernier étage d'un immeuble avec ascenseur construit dans les années 196...

Gaz
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Boulevard Denis Papin, Ris-Orangis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar