Teklifler listesi
16
16
16
334 500 €
(4 130 € / m²)
Satış
4
1
81 m²
Impasse du Lieutenant Vittoz, Rillieux-la-Pape
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
81 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Je vous propose sur RILLIEUX LA PAPE (69140) un appartement T4 de 81.05 m² avec un balcon de 9.18 M² ainsi que 2 places de parking en sous-sol.
L'a...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Zemin
Açık yaşam alanı
Ayrı tuvalet
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
B - Çok ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
72günler
Güncellendi:
72günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Impasse du Lieutenant Vittoz, Rillieux-la-Pape
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.