SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
91 000 €
(2 395 € / m²)
Satış
2
1
38 m²
Rue de la Mairie, Ribeauvillé

yatak odası2
düz38 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé à Ribeauvillé, sur la célèbre Route des Vins, cet appartement 2 pièces de 37,5 m2 se trouve au sein d’une petite copropriété installée dans une ...

Elektrik
Teklifin yaşı: 19günler
Güncellendi: 19günler

Yerellikler

Rue de la Mairie, Ribeauvillé
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Agence De L'ill - Laurence Wach Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar