SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
250 000 €
(3 906 € / m²)
Satış
3
1
64 m²
Square d'Angiviller, Rambouillet

yatak odası3
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

À Rambouillet, cet appartement de 3 pièces de 64 m2, situé au rez-de-chaussée d'un immeuble récent de 2015, offre un cadre de vie confortable et conte...

Gaz
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Square d'Angiviller, Rambouillet
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar