SUPA24
146 000 €
(2 920 € / m²)
Satış
2
1
50 m²
Rue Charles Gounod, Puget-sur-Argens

yatak odası2
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Ludovic Framery vous propose: Appartement lumineux 2 pièces – 51 m² – Puget-sur-ArgensIdéalement situé en plein cOEur du village, découvr...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Rue Charles Gounod, Puget-sur-Argens
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar