SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
210 000 €
(3 231 € / m²)
Satış
3
1
65 m²
Strada di Prunelli, Prunelli-di-Fiumorbo

yatak odası3
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Terra Immobilier Solenzara, vous propose à la vente, sur la commune de Prunelli Di Fiumorbo, un appartement neuf de type T3 en R+1 d'une superficie d...

Diğer
Teklifin yaşı: 487günler
Güncellendi: 487günler

Yerellikler

Strada di Prunelli, Prunelli-di-Fiumorbo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TERRA IMMOBILIER SOLENZARA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar