SUPA24
164 000 €
(4 686 € / m²)
Satış
2
1
35 m²
Rue de la République, Pontarlier

yatak odası2
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

PONTARLIER : T2 comprenant une entrée indépendante, cuisine équipée ouverte sur séjour donnant sur une grande terrasse, chambre, WC, sale de bain; pla...

Diğer
Teklifin yaşı: 36günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Rue de la République, Pontarlier
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

L'immobilier Pontissalien - Pontarlier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar