SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
231 000 €
(2 655 € / m²)
Satış
4
1
87 m²
Rue de la République, Pontarlier

yatak odası4
düz87 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

PONTARLIER - CENTRE VILLE : Appartement de type 4 de caractère à rafraichir dans une petite copropriété calme comprenant : entrée, cellier, cuisine ou...

Elektrik
Teklifin yaşı: 87günler
Güncellendi: 33günler

Yerellikler

Rue de la République, Pontarlier
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

L'immobilier Pontissalien - Pontarlier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar