SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
375 000 €
(3 024 € / m²)
Satış
5
2+
124 m²
Rue de la République, Pontarlier

yatak odası5
düz124 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pontarlier plein centre ville : Rare à la vente ! Magnifique appartement duplex de type 5 situé au dernier étage d’une résidence avec ascenseur.Dès l’...

Elektrik
Teklifin yaşı: 89günler
Güncellendi: 33günler

Yerellikler

Rue de la République, Pontarlier
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

L'immobilier Pontissalien - Pontarlier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar