SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
207 000 €
(1 556 € / m²)
Satış
4
1
133 m²
Rue de la République, Pontarlier

yatak odası4
düz133 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

PONTARLIER - PROCHE HÔPITAL Appartement traversant de type 4 comprenant : entrée, cuisine, vaste salon-séjour, 2 grandes chambres, bureau, salle d'eau...

Gaz
Teklifin yaşı: 265günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rue de la République, Pontarlier
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

L'immobilier Pontissalien - Pontarlier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar