SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
445 000 €
(4 837 € / m²)
Satış
4
1
92 m²
Rue de la République, Pontarlier

yatak odası4
düz92 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

A 250 m de la Porte Saint Pierre, Résidence LE SAFARI : Appartement de type 4 de 92m2 comprenant : entrée, cuisine aménagée et équipée ouverte sur vas...

Diğer
Teklifin yaşı: 363günler
Güncellendi: 33günler

Yerellikler

Rue de la République, Pontarlier
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

L'immobilier Pontissalien - Pontarlier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar