SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
126 499 €
(3 721 € / m²)
Satış
2
1
34 m²
Rue du Puygarreau, Poitiers

yatak odası2
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez une opportunité d'investissement exceptionnelle avec cet appartement de 2 pièces, niché au cœur du quartier dynamique de Poitiers. Avec une ...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Rue du Puygarreau, Poitiers
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar