SUPA24
549 000 €
(6 536 € / m²)
Satış
4
1
84 m²
Route d'Annecy, Poisy

yatak odası4
düz84 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Poisy, dans un environnement calme et recherché à seulement quelques minutes d’Annecy, découvrez cet appartement quatre pièces offrant un cadre de v...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Route d'Annecy, Poisy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Planifique Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar