SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
289 000 €
(4 250 € / m²)
Satış
3
1
68 m²
Rue des Barrières, Poissy

yatak odası3
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Découvrez ce magnifique duplex de 3 pièces d'environ 70 m², idéalement situé en rez-de-chaussée au sein d'une résidence récente et cossue de 2005, dan...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAyrı tuvaletAhşap zeminAçık yaşam alanı

Elektrik
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rue des Barrières, Poissy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar