SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
274 000 €
(2 713 € / m²)
Satış
4
1
101 m²
Place des Roseaux, Poisat

yatak odası4
düz101 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement 4 pièces de 101 m2 Poisat (38320)Venez vivre dans un château et profiter d’un cadre de vie unique, entre charme de l’ancien et environne...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Place des Roseaux, Poisat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IMMOBILIERE VICTOR HUGO

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar