SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
225 000 €
(3 947 € / m²)
Satış
3
1
57 m²
Rue Antonin Antoune, Pessac

yatak odası3
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Keltoum Boutfoust vous propose: À vendre – Appartement T3 à Pessac, Résidence CompostelleIdéalement situé au 3ᵉ étage d’une résidence cal...

Diğer
Teklifin yaşı: 47günler
Güncellendi: 47günler

Yerellikler

Rue Antonin Antoune, Pessac
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar