SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
345 000 €
(1 788 € / m²)
Satış
6+
2+
193 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

yatak odası6+
düz193 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nichée au cœur de Perpignan, cette perle rare est un appartement exceptionnel de 6 pièces et 193 m². Situé au quatrième étage d'un immeuble élégant de...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Paul Alavail, Perpignan
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar