SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
116 000 €
(1 966 € / m²)
Satış
4
1
59 m²
Rocade Sud, Perpignan

yatak odası4
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet appartement bien agencé de 4 pièces, offrant une surface d'environ 59 m², situé au 1er étage d'un immeuble bien entretenu avec ascenseur...

Elektrik
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rocade Sud, Perpignan
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar