SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
169 000 €
(1 690 € / m²)
Satış
4
1
100 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

yatak odası4
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

PERPIGNAN Au sein d’une résidence recherchée avec ascenseur et gardien, VRS IMMOBILIER vous propose de découvrir cet appartement spacieux de 100 m2 ...

Diğer
Teklifin yaşı: 128günler
Güncellendi: 128günler

Yerellikler

Rue Paul Alavail, Perpignan
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Vrs Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar