Teklifler listesi
7
7
7
105 000 €
(2 059 € / m²)
Satış
2
1
51 m²
Rue Saint-Louis, Pau
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
51 m²
banyolar
Çevir İngilizce
iad France - Matthieu Bruzeaud vous propose: ** Appartement T2 Pau hyper centre **Appartement T2, 50 m2 environ, 2ème étage sans ascenseur, Pau hyper ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Açık yaşam alanı
Ayrı tuvalet
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
111günler
Güncellendi:
111günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rue Saint-Louis, Pau
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.