SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 300 000 €
(13 131 € / m²)
Satış
4
1
99 m²
Rue Geoffroy l'Angevin, Paris

yatak odası4
düz99 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Casavo offers for sale in the heart of the highly sought-after historical Marais, Rue Geoffroy l'Angevin, this rare and singular property of 99.55 m² ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue Geoffroy l'Angevin, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CASAVO MANAGEMENT FRANCE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar