SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
294 000 €
(13 364 € / m²)
Satış
1
1
22 m²
Rue du Faubourg Saint-Honoré, Paris

yatak odası1
düz22 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exclusive - In the heart of the prestigious 8th arrondissement of Paris, rue du Faubourg Saint-Honoré, discover this charming apartment of 22.67 m² (1...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue du Faubourg Saint-Honoré, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

LUXURY PROPERTIES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar