SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 699 000 €
(11 965 € / m²)
Satış
4
2+
142 m²
Rue Notre-Dame-des-Victoires, Paris

yatak odası4
düz142 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Rue du Croissant, in a beautiful condominium from the 2000s. This family apartment of about 143 m² has many assets. It consists of an entrance hall wi...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rue Notre-Dame-des-Victoires, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IMMOBILIERE DES VICTOIRES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar