SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
5 250 000 €
(27 487 € / m²)
Satış
3
1
191 m²
Avenue Anatole France, Paris

yatak odası3
düz191 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Paris 7th - Superb property with 3 suites looking out to the Eiffel Tower.Located on Avenue Rapp, very close to the shops on rue Saint Dominique and r...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşDöşenmişYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Avenue Anatole France, Paris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME HUNTS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar